Napsali o nás

horkalinkaczi.cz / Napsali o nás

Horká linka řeší případy kyberšikany dětí na Facebooku

Ukradl Vám někdo profil na Facebooku nebo vytvořil podvodný profil/stránku, kde Vás zesměšňuje a uráží? Jste ve věku do 18 let?  Pomůžeme Vám.

Pro případy, kdy se cítíte přímo ohroženi, poškozováni či z jiného důvodu chcete řešit případ na Facebooku co nejrychleji, byl díky součinnosti s mezinárodní sítí INHOPE a INSAFE zřízen speciální kontakt na naší Horké lince. Operátoři Horké linky podnět vyhodnotí a předají kontaktnímu centru Facebooku. Hlášení poslaná přes Horkou linku jsou řešena rychle a s nejvyšší prioritou. Výhodou je také možnost případ popsat do těch nejmenších detailů, není zde omezení vybírat z předdefinovaných možností.

Pro zaslání takovéhoto hlášení využijte formulář na adrese http://ohlaste.horkalinkaczi.cz nebo přímo náš email: ohlaste@horkalinkaczi.cz.


Nejdůležitější ze všeho je poskytnout nám přesnou URL adresu dané stránky na Facebooku, dále pak popsat důvod nahlášení stránky, a to co nejpodrobněji. Pomocí formuláře můžete poslat své hlášení anonymně (pokud sami neuvedete kontakt). Anonymní hlášení vyžaduje, aby byl problém detailně popsán. V případě chybějících podstatných informací nemůžeme případ vyřešit. Proto se přikláníme k využití e-mailu, kde lze aktivně a efektivně komunikovat, požádat o doplnění potřebných informací a vyřešit tak případ rychleji.

kategorie: Napsali o nás

Další podobné články

MojeReputace