Napsali o nás

horkalinkaczi.cz / Napsali o nás

Celkem 27 článků
články: [1-15] [16-27]

Horká linka na odpovídala na chatu TN.cz

Ihned po předchozí reportáži (níže) byla Horká linka oslovena s nabídkou účasti na online chatu na webu TN.cz

chat

Facebooková stránka se chlubila tím, jak mučí postižené lidi

Reportáž TV Nova ze dne 2.12.2012 o Facebookové stránce, která nabádala k násilí proti invalidům a důchodcům. V reportáži vyjádření Horké linky.

Horká linka hostem v TV Pětka

Horká linka se zúčastnila natáčení pořadu TV Pětka - Supermáma. Tématem bylo seznámení se s kyberprostorem a jeho nástrahami, dále kybergrooming a kyberšikana ...

                                                                 videokanál Horké linky

Každé 5 dítě v JM kraji přiznalo, že bylo terčem kyberšikany

Průzkum Fakulty sociálních studií MU v Brně. 

Výroční zpráva 2011

Předkládáme Vám k dispozici výroční zprávu Horké linky za rok 2011. Naleznete zde mnoho informací o naší činnosti v minulém roce, např: statistiky, přehled akcí, organizační strukturu HL, přehled partnerů a také financovaní provozu HL.

Publikace

AVG Technologies spolupracuje s Horkou linkou na podpoře bezpečného internetu

AVG Technologies, poskytovatel internetové a mobilní bezpečnosti pro přibližně 114 milionů aktivních uživatelů, oznámil spolupráci s Horkou linkou v České republice. Vzájemná spolupráce byla oznámena na celopražské preventivně-zábavné akci Bezpečné prázdniny pořádané Městskou částí Praha 7, které se AVG zúčastnilo již podruhé, jako jediný zástupce online bezpečnosti. Oba subjekty se věnovaly dětem z pražských škol a vysvětlovaly jim, jaká nebezpečí na ně číhají při surfování na internetu.

Horká linka řeší případy kyberšikany dětí na Facebooku

Ukradl Vám někdo profil na Facebooku nebo vytvořil podvodný profil/stránku, kde Vás zesměšňuje a uráží? Jste ve věku do 18 let?  Pomůžeme Vám.

Celkem 27 článků
články: [1-15] [16-27]

MojeReputace